به مناسبت هفته قوه قضائیه:

به مناسبت هفته قوه قضائیه:
تیر 6, 1399
311 بازدید

《بسم الله الرحمن الرحیم》 هفته اول تیر ماه یادآور هفته‌ای است که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی و به نام هفته قوه قضاییه نام گذاری شده است. قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده‌ای در حراست از […]

《بسم الله الرحمن الرحیم》

هفته اول تیر ماه یادآور هفته‌ای است که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی و به نام هفته قوه قضاییه نام گذاری شده است.

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده‌ای در حراست از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالت‌های مهم دستگاه قضایی است و در واقع می‌توان مهم‌ترین انتظار مردم از قوه قضائیه را تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه به شمار آورد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام راحل (ره)، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به ریاست، کارکنان و قضات محترم دادگستری استان لرستان تبریک عرض می نماییم و از خداوند سبحان برای همه این عزیزان عزت و سرافرازی و توفیق خدمت به ملت شریف و قدرشناس کشورمان را مسألت می‌نماییم.

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان