به مناسبت هفته بسیج؛ دیدار فرماندهی و عقیدتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با نماینده ولی فقیه در استان لرستان

به مناسبت هفته بسیج؛ دیدار فرماندهی و عقیدتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) با نماینده ولی فقیه در استان لرستان
آذر 2, 1399
322 بازدید

  ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز دوم آذر ماه، همزمان با هفته بسیج سردار کشکولی فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و جمعی از کارکنان سپاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی […]

 

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز دوم آذر ماه، همزمان با هفته بسیج سردار کشکولی فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و جمعی از کارکنان سپاه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفت و گو کردند .

✅ حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در دیدار با فرماندهان سپاه لرستان به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه نهادها و سازمان‌هایی که امام (ره) ایجاد کرد حکایت از هوشمندی ایشان است، اظهار داشت: فرمان امام در رابطه با ایجاد ارتش ۲۰ میلیونی بسیج نشان دهنده عمق نگاه ایشان بوده است.

?وی با بیان اینکه اقدامات سپاه و بسیج در لرستان امید بخش است، بیان داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف استان وارد شده و در حال انجام وظایف است.

?نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به کارنامه پر بار و درخشان لرستان در زمینه دفاع از ارزش های انقلاب و ولایت فقیه، گفت: آنچه که ما از بسیج دیده ایم اخلاص و کار برای خدا است.

?حجت الاسلام شاهرخی، عنوان کرد: ولایتمداری، اطاعت از آموزه‌های الهی، حضور در میدان مقابله با جنگ نرم دشمن از دیگر ویژگی‌های بسیج به شمار می‌رود.

?وی با تاکید بر اینکه اگر در ارکان همه دولت‌ها فکر بسیجی و شهید سلیمانی حاکم شود شاهد تحقق دولت اسلامی خواهیم بود، گفت: دولت اسلامی و جامعه اسلامی با همدیگر وابسته هستند.99/8/2


? پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

?کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

?کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir