به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر:

به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر:
تیر 3, 1399
262 بازدید

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر ?متن پیام بدین شرح است: سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و روزهای شادمانی مؤمنان را به تمامی هموطنان عزیز و مسلمانان تبریک عرض می نمایم. دهه […]

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

?متن پیام بدین شرح است:

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و روزهای شادمانی مؤمنان را به تمامی هموطنان عزیز و مسلمانان تبریک عرض می نمایم.

دهه کرامت ایام مبارک و پر برکتی است که آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) بوده و پایان آن نیز عطر شمیم رضوی در فضای کشور طنین انداز خواهد شد و به واسطه میلاد انوار الهی فرصت نابی برای رواج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم خواهد شد.

نامگذاری این روز عزیز را به عنوان روز ملی دختران فرصتی ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی ارجمند و جایگاه معنوی ایشان در جهت رواج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه اسلامی است.بدون شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این ایام مبارک، این روز ملی را به همه بانوان مسلمان به ویژه دختران پاکدامن ایران زمین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند عزیز توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهرهای ارزشمند هدایت را به همه ما عنایت فرماید.

《سید احمد رضا شاهرخی》