با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان در چهل‌و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی زنگ گلبانگ انقلاب با دست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دبستان پسرانه شاهد نواخته شد.

با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان در چهل‌و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی زنگ گلبانگ انقلاب با دست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دبستان پسرانه شاهد نواخته شد.
بهمن 12, 1399
242 بازدید

?زنگ انقلاب اسلامی در مدارس لرستان نواخته شد ? با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان در چهل‌و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی زنگ گلبانگ انقلاب با دست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دبستان پسرانه شاهد نواخته شد. ?هر سال ۱۲ بهمن‌ماه، همزمان با […]

?زنگ انقلاب اسلامی در مدارس لرستان نواخته شد

? با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان در چهل‌و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی زنگ گلبانگ انقلاب با دست حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در دبستان پسرانه شاهد نواخته شد.

?هر سال ۱۲ بهمن‌ماه، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح، زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس سراسر کشور نواخته می‌شود.

 

#خبرتکمیلی

✅ نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ انقلاب که در مدرسه پسرانه شاهد خرم آباد برگزار شد با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک فرصت تاریخی برای ملت ایران فراهم کرد اظهار داشت: دراین فرصت تاریخی که انقلاب اسلامی برای ملت ایران فراهم کرد دانش آموزان در پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشتند.

?وی افزود: دانش آموزان ایران اسلامی در انقلاب تحت تعلیم و تربیت معلمان گرامی این پیدایش شکل گرفت، ما در همه عرصه ها و مقاطع مختلف حضور دانش آموزان و معلمان فرهیخته مشاهده می کنیم.

?نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در رشد و تحولی که پس از انقلاب اسلامی در کشور رقم خورده و در حال پیشرفت است حضور معلمان و دانش آموزان و همچنین در جبهه های نور علیه باطل در دسته ها و گروهان دانش آموزان و معلمان در کنار سایر رزمندگان حضور مشهودی داشتند.

?وی با اشاره به فرارسیدن دهه فجر بیان کرد: آغاز دهه فجر حصاری از استبداد را شکست و آغاز راهی است که باید با همت ،نیرو و تلاش جوانان و دانش آموزان ادامه پیدا کند.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه تهذیب نفس و جدیت در تحصیل و کسب معارف معنوی و اخلاقی و همچنین ورزش از جمله خصوصیاتی است که می تواند در این مقطع از زمان به کمک انقلاب اسلامی بیاید گفت: : اساتید دانشگاه نیز با کسب معرفت افزایی و کاربردی کردن دانش هایی که یاد می گیرند و یاد می دهند رمز موفقیت انقلاب اسلامی و راهگشا است.

?وی تداوم انقلاب اسلامی را در گرو تعلیم و تربیت اسلامی دانست و تصریح کرد:تعلیم و تربیت اسلامی یک اصل اساسی است در همین راستا انقلاب اسلامی در راه گسترش تعلیم و تربیت اسلامی و انسانی حرکت کرده است به بیان دیگر تداوم انقلاب اسلامی مرهون تعلیم و تربیت اسلامی است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: شروع دهه فجر در سراسر ایران با نواختن زنگ انقلاب نشان دهنده این است که آغاز راه انقلاب اسلامی با اقتدار وکسب قله های رفیع علم ،دانش و معنویت است باید از آموزش و پرورش و دانشگاهها رقم بخورد که در این راه معلمان و اساتید نقش ویژه ای دارند.

99/11/12

 

☑️ پایگاه اطلاع رسانی:
https://shahrokhy.ir/

✅کانال تلگرام:
https://t.me/Shahrokhy_ir

✅ کانال ایتا:
http://eitaa.com/shahrokhy_ir

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان_و_امام_جمعه_خرم آباد

#نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#حجت_الاسلام_و_المسلمین_سید_احمد_رضا_شاهرخی_نماینده_ولی_فقیه_در_استان_لرستان

#سید_احمد_رضا_شاهرخی  #احمد_رضا_شاهرخی#شاهرخی

#22_بهمن

#دهه_فجر

برچسب‌ها:,