با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان صورت گرفت؛

با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان صورت گرفت؛
مرداد 5, 1399
290 بازدید

تقدیر و تشکر از زحمات مدافعان عرصه سلامت به مناسبت “بزرگداشت پنجم مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه در تهران” به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، پیش از ظهر امروز ۵ مرداد ماه، به مناسبت “بزرگداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران” با حضور حجت الاسلام و […]

تقدیر و تشکر از زحمات مدافعان عرصه سلامت به مناسبت “بزرگداشت پنجم مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه در تهران”

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، پیش از ظهر امروز ۵ مرداد ماه، به مناسبت “بزرگداشت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران” با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، دکتر خادمی استاندار استان لرستان و همچنین سردار کشکولی ، فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و پرسنل کادر درمانی و دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان از زحمات و خدمات مدافعان عرصه سلامت تقدیر شد.

وی ضمن تقدیر از پرستاران ، کادر درمانی و کلیه کسانی که در مقابله با کرونا تلاش کردند افزود: مجاهدت های مدافعان سلامت یادآور جهاد در جبهه های نور علیه ظلمت است که در شب های عملیات و زیر بمب باران در خط مقدم حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: درهشت سال دفاع مقدس دشمن مشخص بود و سنگر ها به عنوان نقطه امن وجود داشتند ولی در مقابله با کرونا نقطه امنی وجود ندارد و بر همین اساس مجاهدت کادر درمان بسیار سخت تر است و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بیان کرد : تلاش ها و مجاهدت های شبانه کادر درمان و پرستاران در راستای مقابله با کرونا فراموش نخواهد شد ، همانگونه که رزم دلاور مردان پس از گذشت ۳۰ سال از دفاع مقدس فراموش نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا ، کلیه گروههای انقلابی و جهادی، ادارات دولتی ، بسیج و نیروهای نظامی و انتظامی به میدان آمدند و برگ های زرینی بر تاریخ لرستان اضافه کردند.

وی با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تصریح کرد : جهت مبارزه با ویروس کرونا باید اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود چراکه رعایت نکردن عمدی اصول بهداشتی حرام و تضعیف امت اسلامی است .

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد : متاسفانه استان سالهای زیادی به گونه ای اداره شده است که می توانست وضعیت استان اینگونه نباشد و از جهت رشد، توسعه و پیشرفت پیشینه بهتری داشته باشیم در همین راستا باید شیوه های جدیدی را پیگیری کنیم که آینده بهتری برای استان رقم بزند .

وی اظهار داشت: متاسفانه در استان لرستان بخشی از مشکلات به این دلیل است که روابط ، جای ضوابط را گرفته است لذا همه ما به عنوان مسئولان انقلاب موظف هستیم ضوابط را بر روابط حاکم و شایسته سالاری را کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت : در استان لرستان پس از انتخابات به یکباره شاهد دگرگونی در یک دستگاه هستیم و این سوال پیش می آید که علت این تغییرات قبل و بعد از انتخابات چیست .

وی با بیان اینکه در مقابل ویژه خواران باید محکم ایستاد تصریح کرد: مدیران استان در برابر روابط نباید عقب نشینی کنند بلکه محکم ایستادگی کنند و ضوابط را حاکم کنند و ائمه جمعه نیز به عنوان مسئولان انقلاب با علم ، درایت خودشان را وقف خدمت به مردم کنند و سعی کنند شایسته سالاری را حاکم کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد : امروز کشور ایران در جنگ اقتصادی است و هر کسی در حد توان خود باید برای اشتغال و تولید قدم بردارد.

در این مراسم از روسای بیمارستان شهید رحیمی و شهدای عشایر خرم آباد تقدیر بعمل آمد.