بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از منطقه كاكاشرف شهرستان خرم آباد

بازدید نماینده ولی فقیه در استان لرستان از منطقه كاكاشرف شهرستان خرم آباد
آبان 19, 1399
319 بازدید

  ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح روز، دهم آبان ماه، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، حجت الاسلام موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و  رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان […]

 

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح روز، دهم آبان ماه، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، حجت الاسلام موسوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و  رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرم آباد از منطقه کاکاشرف به منظور مسائل و مشکلات اراضی کشاورزی در این منطقه بازدید به عمل آوردند.

? در ادامه این بازدید راهکارهای لازم در زمینه حل مشکلات اراضی کشاورزی منطقه کاکاشرف ارائه گردید.

 

✅ نماینده ولی فقیه در لرستان طی بازدید از منطقه کاکاشرف در جمع مردم این منطقه ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت:مردم استان لرستان دلداده اسلام واهل بیت عصمت و طهارت و علاقه مند به سادات هستند .

?وی افزود: شهدای منطقه کاکاشرف بیانگر وفاداری مردم این منطقه به تداوم نظام جمهوری اسلامی است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان به بیان اینکه جمهوری اسلامی متعلق به همه مردم است عنوان کرد:جمهوری به معنای مردم و اسلام یعنی حاکمیت باید براساس اسلام ،تواضع و اخلاق اسلامی که از صفات پیامبر(ص)باشد.

?وی بیان کرد:منزلت و شان هرکسی به میزان خدمتی است که به مردم ارائه می دهد و هرکس خدمت بیشتری به مردم ارائه بدهد از درجه و منزلت بالایی نزد خداوند برخوردار است.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: خوشبختانه خدمات جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی است که حتی در دور افتاده ترین روستاها نیز دیده می شود.

?وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی مشکل حل نشده نداریم تصریح کرد: درتلاش می کنیم با حفظ قوانین و همکاری مسئولان مشکلات مردم منطقه کاکاشرف و تمام مناطقی که مشکلاتی مشابه به این دارند رفع شوند.

?نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد:مردم منطقه کاکاشرف باید به دنبال درآمد زایی باشند البته علاوه بر مردم مسئولان نیز باید موانع بر سر راه کشاورزان را بردارند .

?وی اظهار داشت: در استان لرستان ۸۰۰هزار هکتار زمین داریم و در تلاش هستیم با فعال کردن سدها و شبکه های آبیاری از طرف وزارت نیرو میزان زمین های آبی استان افزایش پیدا کند در همین راستا مردم نیز باید برای رفع مشکلات پای کار باشند.

?حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی افزود:خوشبختانه امروزه در استان لرستان یک صدای واحد که همان تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش برای ارتقاء فرهنگی و توسعه اقتصادی استان لرستان است .99/8/10