اهداء ۲۰۰ سری جهیزیه(۱۰۰۰قلم) به زوج های جوان در استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان

اهداء ۲۰۰ سری جهیزیه(۱۰۰۰قلم) به زوج های جوان در استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان
تیر 9, 1400
163 بازدید

مراسم اهداء ۲۰۰ سری جهیزیه(۱۰۰۰قلم) به زوج های جوان در استان لرستان به مناسبت دهه کرامت و به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در سالن ورزشی شهید چاغروند برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی […]

مراسم اهداء ۲۰۰ سری جهیزیه(۱۰۰۰قلم) به زوج های جوان در استان لرستان به مناسبت دهه کرامت و به همت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در سالن ورزشی شهید چاغروند برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در مراسم اهداء جهیزیه به زوج های جوان در استان لرستان ضمن تبریک آغاز زندگی زوج های جوان حاضر در جلسه اظهار داشت: ما امروز بیش از گذشته نیازمند به پیوند و ارتباطات مستحکم هستیم، اقشار مختلف جامعه ما بیش از گذشته نیازمند استحکام درونی در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و همچنین فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان است.

وی افزود: اینکه خداوند در قرآن می فرمایند: ” لِيُنْفِقْ ذُو سَعَةٍ مِنْ سَعَتِهِ وَمَنْ قُدِرَ عَلَيْهِ رِزْقُهُ فَلْيُنْفِقْ مِمَّا آتَاهُ اللَّهُ ” کسی که دارای توانایی و وسعت است باید از توانایی که دارد انفاق کند در همین راستا افرادی که دارای توانایی هستند از بهره هایی که خداوند در اختیار آنها قرار داده انفاق و در زندگی افراد جامعه هدف و نیازمند ایجاد گشایش کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: امروز شاهد هستیم علی رغم وجود سختی ها و مشکلات جامعه اسلامی براساس تعاون و همکاری که با یکدیگر دارند در طول یک سال اخیر با تعاون و همکاری،همدلی و کمک های مومنانه و احسان و نیکوکاری چگونه روزهای خوب و مراسمات به یاد ماندنی در استان رقم زدند.

وی بیان کرد:طی یکسال اخیر از طرف موسسه خیریه بین المللی آبشار عاطفه ها شاهد حضور فعال این موسسه در اهداء جهیزیه هستیم که جا دارد از این موسسه و کلیه خیرانی که با این موسسه به صورت پیدا و پنهان در فراهم آوردن چنین موقعیتی همکاری دارند تقدیر و تشکر کنیم.

وی با اشاره به اینکه رسول گرامی اسلام (ص) می فرمایند: كسي كه براي برآوردن حاجت مالی برادر مؤمن خود كوشش كند در تمام دوران زندگی به خداوند متعال خدمت کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: همه ما موظف هستیم جهت استحکام لایه های مختلف جامعه که بخشی تهیه جهیزیه،ایجاد اشتغال،راه اندازی کارخانه ها و کارگاههای تعطیل شده،تلاش برای کاهش تورم‌ ،رونق مطلوب کسب و کار تلاش کنیم و امیدواریم با تشکیل دولت انقلابی سیزدهم دریک فرصت معقولی بتوانیم به تدریج مشکلات استان حل شود.

وی تصریح کرد:با شروع کار دولت سیزدهم‌ کار جبهه انقلاب تازه شروع می شود و همه ما باید دقت کنیم در گام دوم انقلاب نقاط ضعف گام اول را برطرف کنیم.

 نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: امیدواریم در دولت سیزدهم کسانی به عنوان مسئول بر سر کار بیایند که خودشان را وقف مردم کنند و شایستگی لازم را داشته باشند زیرا در طی ۴۰ سال گذشته مردم استان لرستان از تبعیض ها و عدم شایسته سالاری رنجور و دچار آسیب شدند.

وی اظهار داشت:برخی از مشکلات استان لرستان حاصل بر سرکار بودن افرادی است که به خاطر نفوذی که داشتند افرادی را به سازمان ها و ادارات تحمیل کردند و در مواردی نیز کسانی را به عنوان سکاندار مسئول استان قراردادند است .

 

1400/4/8