افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان
مهر 1, 1399
405 بازدید

افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز، یکم مهر ماه، افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید احمد […]

افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

✅ به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان، صبح امروز، یکم مهر ماه، افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و خادمی استاندار لرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی امروز سه شنبه در جلسه ویدئو کنفرانس افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت لرستان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: رزم مردم لرستان در مقابله با ضد انقلاب داخلی و در جنگ تحمیلی و در دفاع نظام اسلامی زبانزد بوده و هست.

?وی با تقدیر از مجموعه کادر درمان کشور و لرستان که با تمام وجود در جهاد سلامت انجام وظیفه می‌کنند، تصریح کرد: این تلاش‌ها یادآور رشادت‌های رزمندگان و پزشکان و پرستاران در دوران دفاع مقدس است.

?نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: تا روحیه رشادت و ایثار در بین پزشکان و اقشار مختلف وجود دارد، به یاری خدا قله‌های پیروزی را فتح می‌کنیم.

?حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه عقب ماندگی تاریخی در لرستان داریم، گفت: زیرساخت‌ها در مقایسه با افزایش جمعیت و گسترش شهرها توسعه نیافته است.

?وی یادآور شد: در نظر گرفتن مشوق‌های مالی برای نیروهای انسانی که در مبارزه با کرونا فعال هستند می‌تواند مفید و ارزشمند باشد.

?نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه کمبود و یا نبودن نیروهای فوق تخصص در استان ما و در شهرها باید مورد توجه قرار گیرد و در راستای اختصاص نیروهای فوق تخصص توجه لازم شود، تصریح کرد: وجود یک مرکز جامع دیابت و فشار خون در استان یک امر ضروری است، افزایش فضاهای آموزشی و درمانی، تسریع در ساخت و تجهیز بیمارستان آیت الله کمالوند که جایگزین بیمارستان شهدای عشایر است نیز از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

?حجت الاسلام شاهرخی بر لزوم اختصاص دستگاه ام آر آی بیمارستان شهدای عشایر، سی تی اسکن بیمارستان شهید رحیمی، ام آر آی بیمارستان‌های شهرهای کوهدشت و پلدختر و سی تی اسکن بیمارستان ازنا تاکید کرد و افزود: سهم لرستان از بودجه صندوق توسعه ملی که برای مقابله با کرونا اختصاص یافته ۴۵ میلیارد بوده که با توضیحات ارائه شده از این جهت که لرستان فاقد تجهیزات و زیرساخت‌ها است باید افزایش یابد.