آیین افتتاحیه برنامه‌های تابستانی مسجد حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان

 آیین افتتاحیه برنامه‌های تابستانی مسجد حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان
تیر 15, 1400
187 بازدید

مراسم آیین افتتاحیه برنامه‌های تابستانی مسجد حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در مسجد حضرت جوادالائمه علیه السلام برگزار گردید. نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در آیین افتتاحیه برنامه های تابستانی و طرح اوقات فراغت […]

مراسم آیین افتتاحیه برنامه‌های تابستانی مسجد حضرت جوادالائمه (علیه السلام) با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان در مسجد حضرت جوادالائمه علیه السلام برگزار گردید.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در آیین افتتاحیه برنامه های تابستانی و طرح اوقات فراغت مسجد حضرت جواد الائمه (علیه السلام) خرم آباد با بیان اینکه مساجد از مهمترین پایگاه های انسان ساز و محل پرورش استعداد هایی است که می تواند برای انقلاب و نظام اسلامی مفید و موثر باشد اظهار داشت : در سال‌های اخیر ارتقاء فرهنگی و دینی و معرفتی خوبی در مساجد رقم خورده و شاهد ارتباط مستحکم جوانان و نوجوانان و خانواده‌های آنان با مسجد هستیم.

وی افزود:در طول چند سال اخیر با بروز حوادثی مانند سیل و زلزله و خصوصا دو سال گذشته با انتشار ویروس کرونا؛ مساجد و جوانان ما علاوه بر فعالیت های فرهنگی و دینی؛ حرکت جهادی و منسجم و خوبی را در راستای کمک‌های مومنانه و گند زدایی و رسیدگی به بیماران کرونایی انجام داده اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:مسجد از جمله مکان هایی است که هرچه مومنین خصوصاً جوانان و نوجوانان با آن انس داشته باشند و در آن بنشینند سرمایه بزرگ عمر انسان هدر نمی رود و انسان از گناه دور می‌ماند.

وی بیان کرد: چنانچه جوانان و نوجوانان مسجد را مسیر رشد و تعالی خود قرار دهند در مسیر اسلام و قرآن و اهل بیت و انقلاب اسلامی حرکت کرده اند .

 حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت :به خانواده های عزیز سفارش می‌کنم برای پر کردن اوقات فراغت فرزندان شان در ایام تابستان با شرکت در کلاسهای تابستانی مساجد و کانون های فرهنگی معنویت و معرفت دینی فرزندان شان را بالا ببرند

وی تصریح کرد:آنچه که ما از امامان مساجد و مسئولین کانون های فرهنگی و پایگاه‌های مساجد و هیئات انتظار داریم این است که ضمن جذب حداکثری جوانان و نوجوانان؛ با انجام برنامه های فرهنگی و معرفتی منظم و با کیفیت زمینه را برای رسیدن جوانان به جایگاه یک جوان مومن؛ انقلابی؛ پای کار؛ معنویت گرای؛ اخلاق‌مدار؛ عدالتخواه؛ فراهم سازند.

در پایان این مراسم از کانون فرهنگی مسجد حضرت جواد الائمه علیه السلام خرم آباد بخاطر فعالیتهای فرهنگی ، هنری و تربیتی شاخص و کسب رتبه برتر استانی در سال های ۹۸ و ۹۹ از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی ،هنری مساجد لرستان؛ توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و مسئول کانونهای فرهنگی هنری مساجد تقدیر بعمل آمد

1400/4/13